Dıştan Mafsallı Akrobat Egzoz Kolları

Dıştan Mafsallı Akrobat Egzoz Kolları

Katı maddelerin emilmesi için idealdir. İhtiyaca uygun debiler için farklı çaplarda ve farklı et kalınlıklarında UAS® hortumlar ile donatılmıştır.

Taşıyıcı karkas bir başka koruma hortumu içerisinde bulunmaktadır. İçerisi boş emiş hortumu bu şekilde istenmeyen basınç kayıplarından arındırılmıştır.

Hortum iç cidarı pürüzsüz ve boş olduğu için emilen tozlar ve aşındırıcı maddeler iç cidara yapışmaz. Emiş hortumunun Antistatik özelliğinden dolayı statik elektriklenme olmaz. Yangın tehlikesi minimize edilir. Ex-proof ortamlarda, yanıcı maddelerin emilmesinde kullanılabilir.

Kendi kendisini taşıyabilen UAS® Dıştan Mafsallı Akrobat Egzoz Kolları® istenilen her pozisyonda başkaca bir desteğe ihtiyaç olmadan durabilir.

UAS® Dıştan Mafsallı Akrobat Egzoz Kolları® çok çeşitli ve farklı ihtiyaçlar için değişik çap ve boylarda üretilmiştir. Bir tek emiş motoruna ve merkezi sistemlere bağlanabilir.

UAS® Dıştan Mafsallı Akrobat Egzoz Kolları® hareketli kol taşıyıcılara bağlanabilir.

Hareketli kol taşıyıcıları çelikten imal edilmiştir. Akrobat kolların uzunluğunun yetişemediği büyük çalışma alanlarında kullanılır. 1-2-3 mt uzunluklardaki hareketli Akrobat Kol Taşıyıcılara standart UAS® Dıştan Mafsallı Akrobat Egzoz Kolları® bağlanabilir. 4-5-6 mt uzunluklardaki hareketli kollara Teleskopik UAS® Dııştan Mafsallı Akrobat Egzoz Kolları® bağlanması uygundur